KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15848090

nr 1584 8090

Robert Högfeldt

(1894-1986), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 26x33 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 december 2023
kl 19:03:30

9/12 18:05:42 1      Vinnande bud

Robert Högfeldt

Läs mer om Robert Högfeldt